رفتن به نوشته‌ها

وب سایت های کلیسا که با طرح های الهام بخش از شما استقبال می کنند

وب سایت های کلیسا باید کاربر پسند، خوش آمد و آموزنده باشند. باید مکانی باشد که بتوان به موعظه ها به صورت آنلاین دسترسی داشت، راه آسانی برای تماس و ارتباط و اطلاع از اخبار و رویدادها داشت. باید برای جماعت موجود و همچنین تازه واردان آشنا و آسان باشد.

وب سایت های کلیسا که با طرح های الهام بخش از شما استقبال می کنند

چگونه طراحی وب سایت کلیسا می تواند کاربردی و زیبا به نظر برسد؟ برای پاسخ به این سؤال، فهرستی از نمونه‌هایی را گردآوری کرده‌ایم که وب‌سایت‌های کلیسا را ​​به نمایش می‌گذارند که کاربران را به صورت بصری درگیر می‌کند و آنها را برای یافتن اطلاعات مورد نیازشان راهنمایی می‌کند. هر نمونه نشان می‌دهد که بسیاری از ویژگی‌های طراحی مفید وجود دارد که برای خاص و عالی کردن یک وب‌سایت کلیسا به خوبی کار می‌کنند.

امیدواریم که این نمونه‌ها به شما انگیزه دهد که در مورد طراحی وب‌سایت کلیسای خود فکر کنید تا بر آنچه می‌خواهید در مورد آن بگویید تأکید کنید.

چه چیزی یک وب سایت کلیسا را ​​خوب می کند؟

مانند هر وب‌سایتی، وب‌سایت کلیسا بدون بازدیدکنندگانش چیزی نیست. کلیساها معمولا بازدیدکنندگانی دارند که متعلق به گروه‌های سنی مختلف و سطوح زیرکی فناوری هستند. بنابراین بهترین وب سایت های کلیسا واضح و آسان برای استفاده هستند.

سایر عناصر به نحوه عملکرد کلیسا بستگی دارد. آیا آنها حضور آنلاین ثابتی دارند یا ترجیح می دهند رویدادها را در محل نگه دارند؟ آیا اطلاعات لازم، مانند رویدادهای آینده، ارزش ها، اخبار، مسیرها و تماس ها، از قبل و در دسترس هستند؟ آیا گزینه هایی برای اشتراک یا اهدا وجود دارد؟

ظاهر و احساس یک وب‌سایت کلیسای عالی نیز با آن‌هایی که هستند و از چه کسانی استقبال می‌کنند، سازگار است، و «چه کسی» ممکن است همه باشد. یک وب سایت کلیسا باید حتی برای افرادی که تازه وارد یک شهر یا کشور شده است شفاف باشد.

بنابراین برخی از بهترین وب سایت های کلیسا در آنجا کدامند؟ ما طرح‌های شگفت‌انگیز کلیسا را جمع‌آوری کرده‌ایم تا الهام‌بخش اعضای کلیسا، طراحان و هر کس دیگری باشد که نیاز به ایجاد یک وب‌سایت برای یک کلیسا دارد.

https://99designs.com.sg/blog/creative-inspiration/church-websites/

منتشر شده در آخرین اخبار گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.