رفتن به نوشته‌ها

10 بهترین طراح ایموجی برای استخدام در سال 2021

10 بهترین طراح ایموجی برای استخدام در سال 2021

ایموجی ها در سطح ظاهری کاملاً احمقانه هستند ، اما آنها به وضوح فرهنگ ما را در مقیاس چشمگیر نفوذ کرده اند. ایموجی ها در چند دهه گذشته که در زندگی ما بوده اند ، تأثیر غیرقابل انکاری بر نحوه برقراری ارتباط ما داشته اند. با وجود افزایش روزافزون ایموجی های شگفت انگیز ، دلایل زیادی برای طراحی ایموجی های دلخواه شما وجود دارد. برای کمک به شما در یافتن طراح مناسب برای کار ، ما لیستی از 10 طراح برتر ایموجی را برای استخدام در حال حاضر تهیه کرده ایم.

best eomjiy designers jumping for joy

چرا به طراحی ایموجی سفارشی نیاز دارید

ایموجی هایی که دوست داریم چیست؟ آنها یک زبان مشترک برای همه هستند. ایموجی ها بازیگوش ، همه کاره هستند و همه چیز را کمی سرگرم کننده تر می کنند. و پیدا کردن ایموجی مناسب برای لحظه مناسب بسیار رضایت بخش است. استفاده و دریافت ایموجی می تواند مانند خواندن کتابی پر از نقاشی و عکس ، فاصله از حروف و متون باشد.

 

دلیل اینکه همه ما زبان ایموجی ها را تا حدی آموخته ایم این است که ایموجی ها استاندارد هستند. این استانداردسازی نه تنها امکان حفظ جهانی بودن ایموجی ها بلکه سفارشی سازی آن را در پارامترهای تعیین شده نیز ممکن می سازد. چندین سال است که برندهای اصلی ایموجی های خود را از طریق سفارشی سازی منحصر به فرد کرده اند.

اگرچه انتظار می رود شرکت های دیجیتالی مانند توییتر ، فیس بوک و Venmo ایموجی ها را در پلتفرم های خود ادغام کنند ، اما حتی مارک های عمده خرده فروشی مانند Ikea و Dove نمادهای محبوب را به عنوان بخشی از استراتژی های تبلیغاتی خود پذیرفته اند. این نه تنها ارتباط عمیق تری با مخاطبان ایجاد می کند ، بلکه تعامل مشتریان را نیز به سطح بعدی می رساند.

سفارشی سازی نام بازی برای طراحان ایموجی است. به همین دلیل مهم است که با طراح کار کنید که می داند چگونه در استانداردها کار کند و تفاوت های ظریف مارک شما را بیان کند.

برای نشان دادن آنچه که واقعاً با طراحی ایموجی امکان پذیر است ، ما لیستی از طراحان ایموجی مستقل را که می توانید استخدام کنید ، گردآوری کرده ایم.

https://99designs.com/blog/designers/best-emoji-designers/

منتشر شده در آخرین اخبار گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.